O nás

Od roku 2020 splňujeme odbornou kvalifikaci pro koně i personál a jsme registrovaným Střediskem odborné rehabilitace České hiporeabilitační společnosti, z. s. – řídíme se odbornými postupy a metodikami této společnosti, ctíme etické zásady v oblasti hiporehabilitace.

Mgr. Monika Honzíková – psychoterapeutka a členka České asociace pro psychoterapii, sociální pracovnice, terapeutka a instruktorka České hiporehabilitační společnosti z.s. Zaměřuje se na práci v oblasti závislostí a prevence obecně, zastřešuje odbornou část práce s klienty. Mimo stáj působí v soukromé ambulanci, kde pracuje formou Sandtray Therapy.

Fidorka – klisna českomoravského belgika, narozena roku 2009, která k nám přišla teprve v roce 2020 a zaučuje se tak, aby mohla v příštím roce zkusit zkoušky České hiporehabilitační společnosti z.s. Zatím se sehráváme, ale vypadá to, že se bude jednat o spolehlivou a šikovnou kolegyni:)

Mgr. Monika Honzíková a Fidorka

Crazy Madonna – klisna amerického klusáka, narozena roku 2005, která po závodní kariéře pracuje v Jezdecké stáji Sarago. V červnu úspěšně složila zkoušku České hiporehabilitační společnosti z.s. pro hiporehabilitační koně, takže má pro tuto činnost i řádně ukončené vzdělání potvrzené licencí:)

Crazy Madonna 2020

dobrovolníci – lidé, kteří jsou zapojeni do chodu stáje, pomáhají s ošetřovatelskými činnostmi kolem koní a provozu. Nejdůležitější jsou na pozici vodiče koně v rámci terapeutických jednotek.